ТОВ "ІНТЕР-АГРО С"
+380 (67) 192-30-86+380 (50) 012-17-47
ТОВ "ІНТЕР-АГРО С"
Біоплівка з азотфиксирующими бактеріями допоможе знизити застосування хімічних добрив для сої
Біоплівка з азотфиксирующими бактеріями допоможе знизити застосування хімічних добрив для сої
Витрина
Контакты
ТОВ "ІНТЕР-АГРО С"
+380 (67) 192-30-86 +380 (50) 012-17-47 МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША+380 (50) 011-99-43 +380 (67) 192-32-01 МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА
25006, Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий, пр-т Перемоги 18 на карте
Пн-Вс 8:00 - 19:00 без перерывов;

Біоплівка з азотфиксирующими бактеріями допоможе знизити застосування хімічних добрив для сої

Вчені центру біоплівки в Університеті штату Південна Дакота, США, фокусуються в своїх дослідженнях на азотфіксуючих бактерій

Співробітники Університету штату Південна Дакота приступають до роботи над поліпшенням здатності азотфіксуючих бактерій колонізувати коріння сої за допомогою біоплівки.

Біоплівка з азотфиксирующими бактеріями допоможе знизити застосування хімічних добрив для сої - фото

Використання цих бактерій допоможе зменшити потребу в хімічних добривах і, таким чином, підвищити стійкість сільського господарства.

«У природному середовищі азотфиксирующие бактерії повинні конкурувати з тисячами інших бактерій для колонізації коренів сої», - пояснив доцент вересня Субраманян, чиї дослідження охоплюють відділи біології та мікробіології і агрономії, садівництва і рослинництва.

Він вказав, що коли насіння сої інокуліруют азотфиксирующими бактеріями, тільки 50 відсотків клубеньков соєвих рослин зайняті штамами інокулянту: «Наше головне завдання - зробити ці штами-інокулянти більш конкурентоспроможними при колонізації рослин».

 

«Всеохоплюючої темою дослідження є розуміння фундаментального взаємодії між мікробами, які утворюють спільноти, відомі як біоплівки, і поверхнями, до яких вони прилипають», - пояснив професор хімічної і біологічної інженерії Робб Вінтер, хто очолить новий дослідницький центр биопленок.

«Ми хочемо пригнічувати шкідливі мікроби і просувати корисні з використанням тонких, одношарових 2D матеріалів. Це кристалічні матеріали товщиною в 1 атом », - пояснив Вінтер.

Матеріал 2D являє собою субстрат, до якого можуть прикріплятися азотфиксирующие бактерії.

Новий субмікронний 3D-принтер дозволить дослідникам вченим створити спеціалізовані мікрофлюідних камери для спостереження за азотфиксирующими бактеріями, колонизирующими коріння сої.

 

Інший ключовий аспект полягає в розумінні генетики, пов'язаної з прикріпленням мікробів. «Ми хочемо зрозуміти генетичні реакції цих мікробів, коли вони прикріплюються до поверхні і утворюють біоплівки», - сказав Вінтер.

Ця частина буде генерувати величезну кількість інформації про генетику за допомогою машинного навчання. «Ми працюємо на стику інженерії та біології, щоб зрозуміти правила життя азотфіксуючих бактерій», - уклав Субраманян.

Другие статьи
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх