ТОВ "ІНТЕР-АГРО С"
+380 (67) 563-26-29+380 (50) 771-55-51
ТОВ "ІНТЕР-АГРО С"
Навчальний семінар від компанії Нертус для менеджерів ТОВ Інтер-Агро С
Навчальний семінар від компанії Нертус для менеджерів ТОВ Інтер-Агро С
Витрина
Контакты
ТОВ "ІНТЕР-АГРО С"
+380 (67) 563-26-29 +380 (50) 771-55-51 МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ АНТОНІНА+380 (50) 011-99-43 +380 (67) 192-32-01 МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ КАРІНА+380 (50) 012-17-47 МЕНЕДЖЕР З ПРОДАЖУ ДАША
25006, Украина, Кировоградская обл., Кропивницкий, пр-т Перемоги 18 на карте
Пн-Вс 8:00 - 19:00 без перерывов;

Навчальний семінар від компанії Нертус для менеджерів ТОВ Інтер-Агро С

Чим більше знаєш, тим більше можеш.

Е. Абу

 

Наші знання - це сума того, чого ми навчилися, й того, що ми забули. З такою мудрістю проводяться навчання менеджерів компанії ТОВ Інтер-Агро С.

Так 7.09.2018 року компанія ТОВ Інтер-Агро С, спільно з виробником засобів захисту рослин та посівного матеріалу ТОВ Нертус провели навчальний семінар. Семінар був розділений на дві частини. В першій частині всі учасники семінару виїхали на демонстраційне поле насіння соняшника від Нертус та в польових умовах ознайомилися з гібридами соняшника та особливостями технологій вирощування.

Навчальний семінар від компанії Нертус для менеджерів ТОВ Інтер-Агро С - фото pic_44653adc0232977_1920x9000_1.jpg

Розпочався семінар з флагмана в лінійці соняшників компанії гібриду соняшника Рімісол. Соняшник Рімісол входить в трійку самих високоврожайних в лінійці компанії. Гібрид дуже посухостійкий та застосовується в регіонах з недостатньою кількістю вологи. Гібрид має високу натуру та вирощується за технологією Чисте поле.

Наступним гібридом з яким ознайомилися учасники був соняшник Прімі. Гібрид є одним з найпопулярніших на Кіровоградщині. Соняшник вирощується з використанням гербіцидів по технології Чисте поле – Євро-Ленд та Євроланг. Якщо брати статистику продаж, то саме гібрид Прімі має самі більші об’єми продаж компанією Інтер-Агро.

Ознайомившись з попередніми гібридами за технологією чисте поле учасники перейшли до гібридів за технологією Сульфо. Так в лінійці компанії представлені два гібрида НС Х 498 та 496. Гібриди витримують застосування 50 грам за сезон трибенурол метилу.

Завершальним етапом ознайомлення з лінійкою гібридів від компанії Нертус Агро стали гібриди, що вирощуються за класичною технологією. В лінійку за класикою входять такі гібриди як Ромео, НС Фантазія та Фелікс.

Слід зазначити що у всіх трьох систем вирощування гібридів Нертус для порівняння були всіяні гібриди «контролю». Дані гібриди являються відомими гібридами провідних світових селекційних компаній світу. Як можна побачити гібриди компанії Нертус ні чим не поступаються гібридам контролю.

Ознайомившись з посівами соняшника учасники навчання направилися для теоретичного навчання до офісу компанії Інтер-Агро. 

На другому етапі навчання спеціалісти компанії Нертус провели навчання з застосування ЗЗР. Особливо актуальним та  розширеним було питання осіннього застосування препаратів на озимих зернових. Значну увагу було приділено протруюванню зернових.

Спеціалісти Нертус розкрили всі переваги застосування унікального по формуляції та вмісту протруйника Антал. Були розібрані основні хвороби які переносяться з насіневим матеріалом. Також було звернуто увагу про обов’язковість застосування інсектицидного протруйника Контадор Максі з додаванням комплексу мікроелементів Нертус Старт та стимулятора росту Планта Пег.

Також спеціалістами Нертус було розкрито питання захисту ріпаку в осінній період та застосування мікроелементів по ріпаку. Отримавши багато актуальної і корисної інформації менеджери ТОВ Інтер-Агро С ефективно використають знання для консультування клієнтів.

Последние новости
Включен режим редактирования. Выйти из режима редактирования
наверх